Rusztowania - Sprzedaż i Wynajem

Dekorex

Rusztowania dla przemysłu

Rusztowania dla przemysłu

Wieloletnie doświadczenie firmy Dekorex w zakresie montażu i wynajmu rusztowań elewacyjnych dla budownictwa sprzyja powiększeniu zakresu usług naszych o budownictwo przemysłowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zapewniamy indywidualne projektowanie, obliczenia statyczne, obsługę logistyczną oraz kompleksową usługę montażu i demontażu, nadzór w trakcie użytkowania rusztowania.
Montaż rusztowania w przemyśle wiąże się z trudnymi warunkami pracy, niebezpiecznym środowiskiem np. wykonanie montażu w trakcie czynnego zakładu, trudne dojście do stanowiska pracy czy wysoka temperatura - te wszystkie czynniki skutkują z bardzo napiętym harmonogramem prac montażowych rusztowań co wymaga dużego doświadczenia, wiedzy i precyzyjnej logistyki wraz z zachowaniem bezpieczeństwa prac.
Firma Dekorex spełnia wiele kryteriów, które mają wpływ na szybką, bezpieczną i profesjonalną realizację zamówienia. Rusztowania stosowane w przemyśle ogólnym, energetycznym to przeważnie nietypowe rozwiązania konstrukcyjne, które wymagają indywidualnej analizy za każdym razem.

Firma nasza oferuje pełną dokumentację w zakres której wchodzą następujące wymogi:

  • projekt techniczny,
  • opracowanie indywidualnej zasady montażu i demontażu w zależności od specyfikacji zadań obejmujące wymagania przez Klienta kryteriów bezpieczeństwa,
  • instrukcje montażu, demontażu rusztowań - DTR,
  • atesty, certyfikowane rusztowania,
  • POR, tzn. plan organizacji robót,
  • ocena ryzyka zawodowego na stanowisku pracy,
  • informacja do planu BIOZ na etapie tworzenia,
  • dokumenty poświadczające wszelkiego rodzaju szkolenia (ogólne BHP, badania lekarskie, uprawnienia montażystów rusztowań, uprawnienia energetyczne i wiele innych szkoleń niezbędnych do wykonywania prac montażowych).

Dobre przygotowanie techniczne montażystów pozwala nam na realizację skomplikowanych konstrukcji rusztowaniowych wykonywanych w przemyśle energetycznym, przy modernizacji obiektów użytku publicznego.

Przedstawiamy nasze przykładowe realizacje:

Montaż rusztowań fasadowych w Fabryce płytek w Opocznie.

Rusztowanie fasadowe w Fabryce płytek w Opocznie

Rusztowanie fasadowe w Fabryce płytek w Opocznie

Modernizacja i rozbudowa Oczyszczalni Ścieków w Piotrkowie Trybunalskim.

Rusztowanie fasadowe w Oczyszczalni Ścieków w Piotrkowie Trybunalskim

Warunki wynajmu

Zapraszamy do współpracy!

Nasi partnerzy