Rusztowania - Sprzedaż i Wynajem

Dekorex

Rusztowania aluminiowe przejezdne

Rusztowania aluminiowe przejezdne

Rusztowania aluminiowe przejezdne są stosowane do prac budowlanych, wszelkich prac wykończeniowych i montażowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Wynajmowane rusztowania aluminiowe przez firmę „Dekorex” oszczędzają czas i zapewniają komfort pracownikom na budowie. Dzięki samozatrzaskowym zaciskom montaż i demontaż odbywa się sprawnie i szybko, bez użycia narzędzi. Konstrukcja wykonana jest z anodowanego aluminium co daje lekkość i trwałość. Ramy zbudowane są z rur Ø 50mm i szczeble Ø 50mm z powierzchnią ryflowaną na całym obwodzie. Konstrukcja szczeblowa ram, dzięki antypoślizgowym szczeblom, zapewnia bezpieczeństwo wchodzącym na rusztowanie. Rusztowania te, dzięki regulacji w zespołach jezdnych zapewniają precyzyjne wypoziomowanie konstrukcji, po ustawieniu w wybranym miejscu zabezpiecza się je za pomocą hamulca nożnego.

Wysokość pomostów można regulować na szczeblach co 25cm. Podesty wykonane są ze sklejki z antypoślizgową powierzchnią, co sprawia, że są łatwe do utrzymania w czystości i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Rusztowania aluminiowe przejezdne posiadają certyfikat Bezpieczeństwa wydany przez Instytut mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

SPECYFIKACJA WYNAJMOWANYCH RUSZTOWAŃ ALUMINIOWYCH
Rusztowania aluminiowe
Rusztowania aluminiowe
Rusztowania aluminiowe
Rusztowania aluminiowe
Wymiary podestu - powierzchnia robocza
0,52 x 0,52 x 0,76 x 0,76 x 1,35 x 1,35 x
1,50 1,90 2,00 3,00 2,00 3,00
RA 330
czytaj...>>
RA 600
czytaj...>>
RA 1120
czytaj...>>
RA 1130
czytaj...>>
RA 1120S
czytaj...>>
RA 1130S
czytaj...>>

Chcesz zaoszczędzić na czasie i zapewnić sobie wygodę na budowie?
Lepiej nie mogłeś trafić !

WYNAJMIJ RUSZTOWANIE ALUMINIOWE !

Nasi partnerzy