Rusztowania - Sprzedaż i Wynajem

Dekorex

Podpory stropowe

Podpory stropowe

Podpory stropowe charakteryzują się nowoczesnością i bezpieczeństwem użytkowania.

Podpory stropowe można szybko ustawić nie tylko pod stropy poziome, ale także jako wsparcie nadproży, belek, podciągów i balkonów. Stemple budowlane oferowane są profesjonalnym systemem dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zaletą podpór budowlanych jest różna konfiguracja rozmiarowa od 2,00m do 4,00m - co usprawnia montaż w stosunku do systemów drewnianych.

podpory stropowe

Wynajmowane podpory stropowe wykonane są ze stalowych ocynkowanych rur Ø 57mm i Ø 48mm o nośności 10kN lub 20kN. Zaletą podpór stropowych jest odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz wysoka trwałość dzięki zabezpieczeniu ocynkiem. Przy rozsuwaniu podpory stropowej występuje blokada wewnętrzna rury, która zapobiega jej wypadnięcie. Natomiast przy składaniu podpory stropowej jest zachowana bezpieczna odległość, która zabezpiecza przed zgnieceniem palców.

Podpory stropowe gwarantują bezpieczeństwo osób pracujących na budowie.

podpory stropowe

Dane techniczne podpór stropowych 10kN:

 • Gwarantowany udźwig 10kN
 • Dostosowanie zasięg od 2,00m do 4,00m
 • Rura Ø 58mm i Ø 48mm
 • Waga 11kg

Dane techniczne podpór stropowych 20kN:

 • Gwarantowany udźwig 20kN
 • Dostosowanie zasięg od 1,96m do 3,50m
 • Rura Ø 58mm i Ø 48mm
 • Waga 15,5kg
podpory stropowe

W ofercie wynajmu posiadamy osprzęt do podpór stropowych:

podpory stropowe

Sklejka szalunkowa jest o grubości 21 i 27mm i wodoodporna. Płyta trójwarstwowa jest o szerokości 50cm i długości od 150cm do 300cm.

podpory stropowe

Trójnóg stalowy, ocynkowany, służy jako zabezpieczenie podpory stropowej przed wywracaniem się podczas montażu lub demontażu. Trójnóg gwarantuje stabilizację podpory.

podpory stropowe

Głowica krzyżowa wykonana ze stali ocynkowanej wyposażona w mocowanie dźwigarów H20. Głowica zabezpiecza układane dźwigary przed zsunięciem się, jest oparciem dla dźwigarów szalunkowych w pozycji pionowej. Głowice montuje się na podporze poprzez wsuniecie trzpienia do podpory.

podpory stropowe

Dźwigar drewniany H 20 o różnych długościach (180 cm, 245 cm, 265cm, 290 cm, 300 cm, 390 cm, 490 cm). Dźwigar drewniany wykonany jest z litego drewna, który jest wzmocniony plastycznymi zakończeniami przeciw uszkodzeniom.

Kto buduje dom, obiekt budowlany wie jak ważnym elementem są szalunki stropowe. Wynajmowane przez nas szalunki stropowe spełniają najważniejsze cechy, potrzebne dla komfortowej realizacji konstrukcji stropowych i nie tylko:

 • prosty montaż,
 • zgodność z zasadami BHP,
 • duża szybkość montażu,
 • ekonomiczne rozwiązania.
podpory stropowe

Koszt wynajęcia podpór stropowych lub kompletnych szalunków stropowych jest uzależniony przede wszystkim od ilości oraz od długości okresu wynajmu. Ceny ustalane są indywidualnie.

Zapraszamy do wynajęcia szalunków stropowych, które zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasi partnerzy